Yetkilerde Köklü Değişiklik

İtiraz Eden Tüm Yetkililerin Yetkileri Alınacaktır! Gerekli Görüldüğü Taktirde Değişiklik Eklenebilir!

1) Bundan Sonra Bölüm Moderatörleri Rütbe Atlayamayacaklar! (Şuan Bölüm Moderatörü Olanlar Hariç)
2) Rütbe Atamaları iki ila üç ayda bir yapılacaktır. (İlk Atamalar 15 Mayıs 2013'de)
3) Her Atamada Her Yetkili Rütbe Atlayamayabilir. Fakat Rütbe Puanı Sistemi Yeniden Devrede Olacak!
4) Admin Rütbesine Yükselme Kaldırıldı!
5) Co Adminlik Rütbesine Yükselme Olanağı Süper Moderatörlerin 5 ila 7 ay İzlenmesi Sonucu İle Olacak, Ayrıca Kral Ejder Ünvanına Sahip Olmaları Zorunlu Hale Getirildi!
6) Bölüm Moderatörlerinin Bölüm Değiştirme Olanağı Kaldırıldı!
7) Yetkililerin Rütbe Atlaması İçin Olanaklar El verişli olsa bile, Yetkili Olduğu Zamandan Sonra En Az 2 Ünvan Yükselme Şartı Aranacak!
8) Yetkisi Elinden Alınan Bir Yetkili Hatasını Telafi Etse Daha Sıfırdan Başlayacak ve eski yetkisi verilmeyecek!
9) Kurallara Uymayan Yetkililer Tek Sefer Olmak üzere uyarılacak aynı hatayı yapanların yetkileri ellerinden alınacaktır.
10) Yetkililerin İzin Alma Süresi En fazla 3 Gün Olacaktır. Haftada Bir, Ayda En fazla İki Kere İzin Alınma Kısıtlaması Getirilmiştir.
11) Başka Forumlarda Yetkili Olamama Kuralını İhlal Edenler Tespit edildiği anda Rütbeleri Düşürülecektir.
12) Her Yetkilinin Ay Boyunca Ünvan Atlaması Zorunludur. Ünvan Atlayamayan Yetkililerin Yetkileri Alınmayacak fakat Bir Alt Rütbeye Düşürülecektir.
13) Yetkililerin Geçerli Mazeretleri Bulunmadığı Sürece Günlük 20 Konu Açma Zorunlulukları Devam Edecektir!
14) Kendi Forum Sitesi Olan Yetkililer Süper Moderatörlük Rütbesini Atlayamazlar!
15)[/]
16
- Rütbe Atamaları Aşağıdaki Şekilde Olacaktır;

Deneme Moderatör > Moderatör > Süper Moderatör > Co Admin

İstediğiniz Soruyu Madde belirterek veya Madde belirtmeden Sorabilirsiniz! Lütfen Çekinmeyin!

12) Her Yetkilinin Ay Boyunca Ünvan Atlaması Zorunludur. Ünvan Atlayamayan Yetkililerin Yetkileri Alınmayacak fakat Bir Alt Rütbeye Düşürülecektir.

Hocam Kral Ejder gibi rütbelermi ?

Cvp: RE: Yetkilerde Köklü Değişiklik

Burakreyiz53' Alıntı:

Hocam Kral Ejder gibi rütbelermi ?
Evet Gerekli Ünvan Ve Ünvana Sahip Olma Bilgilerini Burada ki Konuda Bulabilirsiniz!

Gayet güzel kurallar olmuş hocam ama biraz ağır gibi :) Grafikerlik için filanda böyle kurallar gelmeli bence..

Ayarlarız Zamanla Değişiyor :) @Anil The Kill Sen Ne düşünüyorsun konu hakkında ?

hocam bence bu site için biraz erken biraz daha gelişsin 2 ay sonra bu uygulamaya geçilsin diye düşünüyorum..

@ilahiadalet Bende erken buluyordum fakat son zamanlarda sorun çıkmaya başladı rütbe atamaları ile ilgili mecburi olarak bu sisteme geçtik!

3) Her Atamada Her Yetkili Rütbe Atlayamayabilir. Fakat Rütbe Puanı Sistemi Yeniden Devrede Olacak!

Hocam Puan Sistemi devrede oldugunda Puan sınırını dolduran Rütbemi atlıyıcak?

Cvp: RE: Yetkilerde Köklü Değişiklik

Burakreyiz53' Alıntı:

Hocam Puan Sistemi devrede oldugunda Puan sınırını dolduran Rütbemi atlıyıcak?
Evet Ama Unutmayın Atamalar Sırasında Puanlar Güncelleniyor! Yani Atama Toplantılarından Önce Rütbe Atlayamazsınız!

Hocam galiba anlamadınız puan sınırı doldugunda atamalar gelmeden yönetim kararı ile atlanırmı ?

Burakreyiz53' Alıntı:
Hocam galiba anlamadınız puan sınırı doldugunda atamalar gelmeden yönetim kararı ile atlanırmı ?
Kadir KAYA' Alıntı:
Evet Ama Unutmayın Atamalar Sırasında Puanlar Güncelleniyor! Yani Atama Toplantılarından Önce Rütbe Atlayamazsınız!
Mesajımda Bildirdim Atamalar Gelmeden Rütbe Atlayamazsınız!

O tatil meselesi beni biraz üzdü.Bu sıralar ev yaptırıyoruz o yüzden sıkıntı yaşayacağım.

Cvp: Yetkilerde Köklü Değişiklik

Bu Sefer Anladim Tessekurler Tum Yazanlarin Ve Yapanlarin Elelrine Saglik :)