#SwaT Nickli Üyenin Tüm Yetkileri Alındı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[align=center]#SwaT Nickli Üyenin Tüm Yetkileri Alınmıştır!
[/align]

Neden: Görevini Kötüye Kullanıp, Tüm ForumGNL.com Üyelerini Kandırmaya Teşebbüs Etmiştir!​

Kanıt(lar):

1. Aşağıda ki Hareketli Banneri Kendisinin Yaptığını ve Yaklaşık 5 Ay önce yaptığını Söylemiştir!

Fakat Aşağıdaki Site Adresinde verdiğim konunun 2. Mesajında da paylaşılmış. Paylaşım Tarihi: 18-12-2010, 20:50

http://kisalink.tk/LwYE

2. Aşağıda ki Duvar Kağıdını Kendisinin Yaptığını Öne Sürmüş Olup Yaklaşık Yapım Tarihi Olarak Beş Ay Demiştir!

Fakat Aşağıda Linkini Verdiğim Sitede Paylaşılmış Olup Paylaşım Tarihi:20 Kasım, 2012 Salı 8:16

http://hdwpapers.com/inna_hot_wallpaper_by_dm-wallpapers.html

Tarihler Yakın Diyenler İçin Ek Kanıt!

Monitöre biraz aşağıdan bakarsanız #SwaT yazısının Karalamama Üzerine Yazıldığını Fark Edeceksinizdir!

#SwaT Nicki Üye Artık Yetkili Olamayacaktır! İtiraz Edenlerin de yetkileri alınacaktır!

Admin

Yönetici
Ben böyle birşey İstemezdim , Fakat Bizi Kandırmak Doğru davranış değil.

Swaten Böyle Bir Şey Yapmasınız Beklemezdim.Ama İnsan Şeytana Uyabiliyor Demekki. :(

Sadece iki tane değil! İlk yaptıklarında Alıntıya benziyor! Aramamı genişletme lütfen!

Cvp: RE: #SwaT Nickli Üyenin Tüm Yetkileri Alındı!

#SwaT' Alıntı:
:'(

Sadece 2 Taneee
SwaT sadece 2 tane değil çoğu tasarımların internetten alma sadece 2 tanesini arattırdık ve sonunca ikiside alıntı çıktı.

Ayrıca Hocam konuşmalarınız deneme moderatöre uymayan tarzda ve Türkçe'mize hiç özen gösteriyorsunuz!

1. sayfadaki son yorumunuza ve bu konunun başlığına bakar mısınız For filan?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...