Logitech Mobil Dünyasına Adım Atabilir

#1
Burçin Aygün - - Sıradan bir Kickstarter projesi olarak başlayan bir girişim PC dünyasının ünlü markası Logitech için yeni bir adıma dönüşüyor. Aynen iPad Smart Cover örneğinde olduğu gibi Tidy Tilt adlı ürün, iPhone'lar için oldukça kullanışlı. Bu ürün en basit tabirle bir magnet ve telefonunuzu rahatlıkla istediğiniz bir yüzeye yapıştırmanıza izin veriyor.

10 bin dolar hedefli bağış kampanyasında bir anda 200 bin dolar toplayan Tidy Tilt, bu başarısı sayesinde Logitech gibi büyük bir markanın da ilgisini çekmiş oldu. Logitech CEO'su Bracken Darrell ise, üreticinin geçtiğimiz yıl tasarım dersinin son sınıfında olduğunu ve şimdi mezun olduklarını, şakacı bir uslüpla dile getirerek Tidy Tilt'in başarısını övdü.

PC ekipmanları üreticisinin söylediğine göre Tidy Tild adlı ürün şimdilik sadece iPhone 5 için piyasaya çıkacak ve tasarım konusunda TT Design Labs'ın desteğini alacak. Bu sayede Logitech küçük bir adımla bile olsa mobil ürünler dünyasına giriş yapmış olacak. Şirketin ileride daha büyük atılımlar ile adından söz ettireceğine ise şüphe yok.

Burçin Aygün - Teknokulis : http: //www.teknokulis.com