Korku hikayeleri(tavsiyemdir)

öncelikle söyleyim bunlar alıntıdır.İnsanlık hali 2 kez aynı şeyleri paylaşırsam söyleyiniz.

Hala İnanmıyorum!

Size basimdan gecen inanilmasi guc bir olayi anlatacagim. Su anda 19 yasindayim. Bundan yaklasik bir sene once, evde tek basima kaliyordum. Bizim daire 4.katta oldugu icin pencerem sonuna kadar acik odamda resim ciziyordum…..
O anda aklima önceden seyrettigim bir korku filmi geldi. Bir anda ürpermistim. Tipki o korku filmde olanlarin basima az sonra geleceginden habersizdim. Mutfaga bir bardak su almaya gittim, odama dönerken arkadan bir elin omzuma dokundugunu farkettim. Birden bardagi firlattim ve odama gittim. N’olur yardim edin diye kendi kendime mirildaniyordum, fakat bir türlü korkudan bagiramiyordum. 4.katta olmamiza ragmen penceremden tikirtilar geliyordu. Odamin bir kösesinde dizlerimin üstüne cökmüs agliyordum, sonra disari cikmaya karar verdim , o sirada masamin üstündeki resim dosyalarimda garip bi resmin cizili oldugunu farkettim. Artik neredeyse delirme asamasina gelmistim. Odamin kapisini actim ve hizla disari ciktim. Sanki apartmanda benden baskasi oturmuyormus gibi geliyordu. Gece saat 01:00 civarlariydi, sokakta kimse yoktu. Bense pijamalarimla sokakta öylesine yürüyordum. Inanilmaz bir olaydi, düsünebiliyordum fakat bir türlü istediklerimi yapamiyordum. Sonra ilerde birkac kedi belirdi benim pesimden geliyorlardi. Kediler bana saldirmak istiyorlardi, inanilmazdi alabildigince kaciyordum. Fakat etrafta benden baska kimseyi göremiyordum. Sahaba karsi günes yeni yeni dogarken kendime geldim. Odamdaydim, pencerem ardina kadar acikti. Gördüklerimin rüya oldugunu düsündüm bir an. Fakat pijamalarimin kirli oldugunu farkettim. Ayrica sag ayak bilegimde de cizikler vardi. Bunlar kedilerin izleriydi. Yataktan kalktim, dairenin kapisininda acik oldugunu farkettim. Fakat nasil olurduda hic bisey hatirlamadigim halde odama geri dönmüstüm.

Ya Karabasan yada başka bir şey!

Size anlatacagim bu olay hem benim hemde abimin basindan bir kac kez gecmis bir olaydir. Adimi yazdim ben su an Kastamonu’dayim ve Kastamonu kucuk bir sehir oldugu icin cevrem genistir en azindan babami bir cok kisi tanir. Ayrica ben Kastamonu Mustafa Kaya Anadolu Lisesi mezunuyum daha oncede Bolu Izzet Baysal Anadolu Lisesindeydim. Ve su an 19 yasindayim.
Bu tür bir olay en son yaklasik 3 hafta önce basima geldi ama fazla uzun sürmedi.

Bu konuda yasadigim ve hatirladigim en iyi olayi sanirim 95-96 egitim ögretim yilindaydi ve ben Bolu I.B. Anadolu Lisesi 8/C sinifindaydim ve ben bu olayi bir kac arkadasima anlattim ama kimse bana pek inanmadi..

Gelelim yasadigim olaya;

o zamanlar Ramazan ayindaydik o siralar gastrit hastasi oldugum icin sahura o günlerde annem beni kaldirmiyordu. Ve yasadiklarimi dakikasi dakikasina hatirliyorum.

Sahur vaktiydi salondan isik geliyordu ve annemin sahura kalktigini anlamistim yatagim karsisinda yatan abimi gördüm bana sirti dönük bir sekilde yatiyordu. Bir an üstümde sanki bir agirlik cökmüs gibiydi kesinlikle ne kipirdiyabiliyor nede sesimi cikartabiliyordum. Sadece gözlerimi hareket ettirebiliyordum ve bir an elime baktim ama yinede kipirdatamiyordum. Agzimi kapatmaya calisiyordum ki biraz zorlandigimi hissettim kendimi iyice zorladigimda ise kapatabilmistim. Ama sanki gercekten agzimda bir hava akimi gibi birsey hissettim. Bu ayni iki miknatisin ayni kutuplarini birbirne dogru ittiriken etki gibiydi. Belki bu size cok sacma ve komik gelecek ama gercektende böyleydi. Bu olay yasadigim en uzun ve en zorlu halk deyimiyle karabasan olayiydi.

Ama belkide herkesin sandigi gibi karabasan diye birsey olmayabilir belki insanlarin yatarken tibben gecici olarak hareket etmelerini engelleyen birsey olabilir. Ama ben bunu sanmiyorum cünkü ben herseyi görebiliyordum ama kesinlikle ne hareket edebiliyor nede sesimi cikartabiliyordum.

Eğer yazmazsanız ben sizin sevip sevmediğinizi bilemem.