Konu Paylaş, Yorum Yap Para Kazan!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cvp: RE: Konu Paylaş, Yorum Yap Para Kazan!

38bela' Alıntı:
Einstein™' Alıntı:
38bela' Alıntı:
Ben şu anda bu işten yararlanamayacakmıyım?
Malesef yetkili kişiler yararlanamıyor.Yetkili olmağa gönüllü olduğunuz için bu işten yararlanamıyorsunuz.
Hocam isterseniz 100tl verseniz bile bu yetkiden istifa etmeyi düşünmüyorum :D
Aynen Öyle bir şey düşünmek değil.aklımın ucundan bile geçmez :)

ADilek' Alıntı:
bugün ödeme günüydü neden ödemelerimiz yapılmadı acaba
Bakiyeniz Tutmuyor Hocam Nasıl Ödeme Yapalım ? Kuralları Lütfen Tekrardan Okuyun.

para günü

bugün para günü neden para verilmedi yalanmı atıyosunuz siteye beğeni almak için utanın be insanları kandırmak ayıp be utanın
[hr]
dha bana nasıl öedeme yapılacak diye bişi yolamadınız neden cevap yazmıyosunuz sesiz kalmayın böle

Cvp: para günü

muhammed' Alıntı:
bugün para günü neden para verilmedi yalanmı atıyosunuz siteye beğeni almak için utanın be insanları kandırmak ayıp be utanın
Kadir hocamız gelince bakar anlamıyomusun? Biz makine miyiz otomatik para verelim

Cvp: para günü

Master Assassins' Alıntı:
muhammed' Alıntı:
Kadir hocamız gelince bakar anlamıyomusun? Biz makine miyiz otomatik para verelim
para günü dündü her ne kadar makine olmassakta dün paraların verilmesi lazımdı.Çünkü paralar ayın 10'nunda verilecek yazılmış.muhammed arkadaşımıza her ne kadar olsada hak veriyorum.Muhammed sende biraz sakin ol

dava

arkadaşlar para önemli değil bunlar insanları kandırmaları insanın zoruna gdiyor eğer doğruysa öedemeleri yapsınlar inanalım hiç cvp yazmıyo admin
[hr]
paramızı neden ödemediniz ozamn öede şimdi

Cvp: dava

muhammed' Alıntı:
arkadaşlar para önemli değil bunlar insanları kandırmaları insanın zoruna gdiyor eğer doğruysa öedemeleri yapsınlar inanalım hiç cvp yazmıyo admin
[hr]
paramızı neden ödemediniz ozamn öede şimdi
Kadir adminimizi bekkle akşama doğru giriyor. O zaman herşey netleşir

@muhammed, Size Ödeme Bildirim Formu Gönderdik fakat Daha Dönüş Yapmadınız. Biz Sizin Seçtiğiniz Ödeme Tipini, Hesap Numaranızı veya Telefon numaranızı Nereden Bulabiliriz ? Suçlama Yapmadan Önce Bildirim Formunu Doldurarak tekrar bana gönderin!

Kadir KAYA' Alıntı:
ADilek' Alıntı:
bugün ödeme günüydü neden ödemelerimiz yapılmadı acaba
Bakiyeniz Tutmuyor Hocam Nasıl Ödeme Yapalım ? Kuralları Lütfen Tekrardan Okuyun.
tamamdır Kadir bey 25 tl yaptım formuda tekrar yolladım en kısa sürede İNŞALLAH yüklersiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...