Hostinger 2000 MB Alan 100000 MB Trafik

13 Eki 2013
90
0
6
19
İstanbul
#1


Hostinger tanıtım amaçlı hotslar dağıtmaya başladı kullanan arkadaşlar memnunlar. Size sunduğu özellikler şöyle

Ücretsiz Hosting
2000MB Alan, 100GB Trafik
PHP ve MySQL, Site Kurucu
Reklam ya da Banner yok


Yeni nesil ücretsiz hosting


Ücretsiz internet sitesi hosting ile ilgili klişeleri bir kenara bırakın. Hostinger farklıdır. Fanatik kullanıcı desteği ile güvenilir ve özellikçe zengin barındırma hizmeti veriyoruz. Servis çalışma zamanı oranımız faydalandığımız bulut bilgi işlem (cloud computing) teknolojisi sayesinde %99,9'dur.


Sayfalarınızda reklam ve banner yok


Metin bağlantılar yok! Rahatsız edici pop-up reklamlar yok! Zorunlu forum gönderileri yok! İnternet siteniz sonsuza dek yüzde 100 reklamsız olacaktır.

Kullanımı kolay site kurucu


Artık sitenizi çok kolay kurabilirsiniz. Hatta bilgisayara yeni başlayanlar bile internet-sitesi kurucumuz sayesinde harika görülen bir siteyi oluşturabilirler. 100 şablondan birini seçin ve internet sitenizi 5 dakikada hazır hale getirin.

PHP ve MySQL Desteği


Herhangi bir sınırlama olmaksızın PHP ve MySQL veriyoruz. PHP motorumuz tüm opsiyonel özellikler ve fonksiyonlar yüklenmiş olarak sunulmaktadır. Tek tıklamayla istediğiniz PHP versiyonuna geçebilir ve veritabanlarınızı phpMyAdmin aracı ile yönetebilirsiniz.

Otomatik Yükleyici Yazılımı


Sadece birkaç tıklamayla Wordpress, Joomla, PrestaShop, phpBB, Drupal ve birçok diğer yazılımdan birisini kolayca kurabilirsiniz. Tamamen fonksiyonel ve profesyonel görünen internet sitesi birkaç dakika içinde kurulup kullanıma açılabilir.

Referans programımıza katılın


Hediyeler kazanmak için arkadaşlarınızı Hostinger'a davet edin: MP3 oynatıcılar, LED ışıklı PowerBall'lar, USB flash bellekler, casus kameralar, ücretsiz alan-adı kaydı, Google android tabletler ve çok daha fazlası!Şirket Hakkında

Arzumuz, İnternetin gücünün kilidini açmada insanlara yardım eden kolay, bütçeye uygun ve yararlı internet hizmetleri sağlamaktır. Şirketimiz tek kişilik şahıs şirketi olarak 2004'te kurulduğundan beri, Hostinger Grubu'nun dünyada önde gelen şirketlerden birisi olma yolunda büyüdüğünü ve internet sunucu hizmetleri sağlayıcısı olarak tanındığını bildirmekten gurur duyuyoruz. Dünya çapında milyonlarca müşteriye hizmet vermekteyiz ve müşterilerimizin uzun vadedeki gereksinimlerini karşılamak için yüzlerce internet sunucusunu yönetiyoruz.

Hostinger Grubu, seçkin ICANN resmi kayıt topluluğunun bir parçası olmaktan gurur duyar. ICANN akreditasyonu, bir firmanın tescil edilmiş olduğu ve güçlü bir finansal dayanağının olduğu ve güvenilir olabileceği anlamlarına gelir. Alan adlarınız Hostinger ile koruma altında.

Hostinger Türkiye

Hostinger 2012 yılında kapılarını Türkiye'de açmıştır. Her gün dünya çapında 10.000'den fazla yeni müşterinin hesabını bünyemize katıyoruz. Şu anda Türkiye'deki insanların internet barındırma hizmetlerimizin keyfini çıkarabildiği için mutluyuz.

Tüm hizmetler, Hostinger International Ltd şirketi tarafından sağlanmaktadır. Hostinger Grubu, geniş bir yelpazede çevrimiçi internet sitesi özelliği ve hizmetini yönetmektedir. Hostinger Grubunun herhangi bir hizmetini suistimal eden bir etkinliği {spam (istenmeyen e-posta), phishing (e-dolandırıcılık), adware (reklam amaçlı bilgisayar yazılımı) gibi} bildirmek için lütfen şu adrese bir e-posta gönderin: abuse@main-hosting.comTıkla