Güvenilir bir Web Host Nasıl Seçilir?

#1
Bir deyişle “webhosting” Google arama sonuçları milyonlarca site verecektir. Sana ne düşündüğünü biliyorum. Üstün bir web barındırma hizmeti için heyecan verici bir görevi olmayacaktır. Ama bu durumda olmamalı.Aslında bir fiyata iyi hizmet vardır. Aşağıda web hosting planı en iyi şekilde yapmak istiyorsanız göz önünde basit ama faydalı noktalar şunlardır:

Temel Özellikler:
ağ çalışma süresi, disk kapasitesi, veri transferi miktarı, desteklenen diller / script veya veritabanları ve güvenlik düzeyini kontrol edin. Bu kurulum için gidiyoruz ne tür bir web sitesinin ne olursa olsun dikkate almanız gereken temel şeyler vardır. Onlar sitenizi üzerinde büyük bir etkisi var. Web siteniz her an herkesin ziyaret edebilirsiniz ve 7 / 24 çalışıyor olmalıdır.
yararlı çeşitli e-posta işlevleri tam kapsamlı etki alanı yönetimi, dosya yönetimi ve diğer ücretsiz eklentiler ve yazılım olabilir Özellikler. Onlar otomatikleştirmek ve görevleri sitenizin bakımını kadar kolay.

Müşteri Hizmetleri:
Webmaster zaten her şeyi kontrol ve hala sadece işe yaramaz durumlar vardır. Bu en iyi hosting desteği ve müşteri hizmetleri test etme zamanı. Müşteri temsilcileri, her zaman profesyonel olmalıdır . Onlar hemen ve son derece göz ile ilgilenip mümkün olmalıdır.Çoğu web hosting şirketleri bugünlerde 7 / 24 online sohbet var.

Hizmet Seviyesi ve Garanti:
diğer her hizmet gibi, kararlaştırılan bir hizmet düzeyi ile bir bakmak gerekir. Bu ne sundukları bağlılıklarını garanti eder. Çoğu insan bu prosedürünü, ancak açıkça servis seviyesi anlaşması anlamak gerekir . Bu ne tür bir hizmet beklemek bir fikir verecektir .Ayrıca, çoğu hosting şirketleri şimdi ya 30 ya da 60-gün para iade garantisi sunuyor.