Genel Yetkili Kurallarında Yeni Düzenleme

Merhaba Arkadaşlar,
Böyle bir düzenlemeyi getirmek istemezdim ama son zamanlarda bazı yöneticilerimizin çocukça davranışlar sergilediğini Gözlemledik. Bu Şekilde ForumGNL.com'un Gelişmesini ve İlerlemesini Engelledikleri Kanısına Vardık. Bundan Sonra Tüm Yetkililerimiz Aşağıdaki Kurallara Uymak Zorundadır. Hepinize İyi Çalışmalar Diliyorum.

- Forum Yöneticileri 15 Yaşından Küçük Olamaz!
- En Ufak Bir Olumsuz Hareketinizde, Haklı dahi olsanız tartışmaya Yol açacak Tek bir kelimeniz de Disiplin Cezası Alacaksınız.
--- Disiplin Cezası Üç Bölümden Oluşmaktadır. Birinci Disiplin Cezanızda Yetkileriniz 5 Saat Boyunca Elinizden Alınacaktır. İkinci Disiplin Cezanızda Yetkileriniz 24 Saat Boyunca Elinizden Alınacaktır. Üçüncü Disiplin Cezanızda Yetkileriniz 72 Saat Boyunca Elinizden Alınacaktır. Dördüncü Disiplin Cezası Yoktur, Yetkileriniz Süresiz Olarak Elinizden Alınacaktır!
----- Peki Haklı Olduğunuz Durumlarda Susacak mısınız? Tabi ki Hayır, Hemen Ekran Görüntüsünü Alıp, Özel Mesaj Yolu İle Bana Yollayacaksınız! Unutmayın Tek Kelimeniz Disiplin Cezası İle Sonuçlanır.
- Yetkililer Kesinlikle Sadece Resim, Link veya iki satır Yazıdan Oluşan Konular Açmayacaklar.
- Sohbet Paneli Dahi Olsa Kesinlikle Sel(flood) Mesajlar Atmayacaksınız!
--- Sel Mesaj (flood) Nedir? 3 Satır Art arda tek veya çift kelimeler Yollamaktır.
- Yetkililer Kesinlikle Küfür, Argo ve benzeri kelimeler kullanamazlar. Ne kadar samimi dahi olsanız ciddiyetinizi koruyacaksınız.
- 25 Mb Altı Konularda Kesinlikle Virüs Total Bulundurmak Zorundasınız!
- Ne Olursa Olsun, ForumGNL.com Dışı Link Yasaktır. Çok Çok Önemliyse Özel Mesaj İle Göndereceksiniz. Aksini Yapanlar Disiplin Cezasına Çarptırılacaklar.
- Rar Şifreleri Reklam İçermemelidir. Kendi Yüklemeleriniz de Rar şifresi www.forumgnl.com Olmak Zorundadır.
- Linkler Kesinlikle Para Kazanmak Amaçlı Olarak Kısaltılmayacak.
- İzin Almaksızın 3 Gün ForumGNL.com'a Girmeyen, Her Girdiğinde de En Az 5 Konu Paylaşmayan Yöneticilerin Yetkileri Alınacaktır!

Yukarıdaki Kuralları İhlal Ettiğiniz Tespit Edildiğinde, Uyarılmaksızın Yönetimin Anlık Cezalarına Maruz Kalabilirsiniz.

Cvp: RE: Genel Yetkili Kurallarında Yeni Düzenleme

Anil The Kill' Alıntı:
Kadir Hocam O değilde ben ve Master 13 üz .s.s
An itibari ile 15 yaş ve üzeri oldu! Eski Yöneticilerimiz Yaş sınırlamasından istisna ama kurallar geçerli!

o değilde hocam adam 10 yaşında ama 18 yaşındakinin yapacaklarını yapabiliyor.bence akıl yaşta değil baştadır bence..

Ben 12 Yaşındayım Ve Bana İstistna Dmi Bu Yaş Kuralı Dimi Eski Yönetici Olduğum İçin ?

Yaşları öğrenmiş olduk :D Ben yaş sınırlaması iyi olmuş çünkü akıl genellikle yaştadır.