Forum GNL Açılış Öyküsü

Evet Arkadaşlar Herkesin Beklediği Forum GNL Sitesinin Açılış Öyküsü;

İlk Önceler Biz Kadir KAYA Adminimizi Tanımıyorduk Arkadaşlarla Anlaşıp Countre Strike 1.6 Full Player Bir Server Almaya Karar Verdik İyi ki de Almışız Kadir KAYA İle Tanıştık Kaynaştık. Biz Ondan Bi Site İstedik Ve O Da;

Kadir KAYA;
Bana Site Adresi Verin

İlk Denediğimiz Site Adresleri;
forumgenel
genelforum
forumtr
formtr
trforum

Bunlar Olmuyordu..

Admin'in Abisi Olarak Aklıma ForumGNL Geldi Onu Denemesini İstedik ve Denemiş ''Tamam Oluyor'' Diye Cevap Attı Bizde Sitenin Kurulmasını Bekledik Kadir KAYA'da Sitenin Kuruluş Dosyalarını Fılan Hazırlıyordu. En Sonunda ForumGNL.CoM Sitesini Açtık ve Yavaş Yavaş Büyüeye Başladık ve Büyümeye Sizlerle Beraber Devam Ediyoruz. Sizlere Binlerce Kere Teşekkürler :)

ForumGNL Yönetimi

____________________Kadir KAYA'nın Öyküsü__________________________

Bir gün nasıl olduysa Counter Strike Oyununa Başladım. Oynarken Birçok Server, SXE adlı Programı İstiyordu. Bende Üşengeçliğimden İndirmedim, Tabi ki biraz da inattan. Daha Sonra Adminimizin Serverine Denk Geldim. Oyun Oynarken Kendini Bilmez bir oyuncu Bana hakaret etti. Sinirlerim Bozuldu ve Adminlik Almak istedim. KesToR Adlı Admin ile anlaştık ve adminlik için para yolladım. Fakat Adminlik vermedi. Daha sonra şimdiki forum adminimiz ile konuştum. O da tamam sana Adminlik vereceğim ama bir önerim var. Bize bir site açarsan Sana VİP lik veririz daha yetkili olursun dedi. Bende "Site Kurabildiğimi Nereden Biliyorsunuz" Dedim. Ben bilirim dedi. Bu cevap kafamı Karıştırdı. Tanıdık olabilir mi diye düşündüm. "Tamam Olur" Diye Anlaştık. Ama bugün pazar yarın akşama doğru açılmış Olur Dedim. Bütün gün acaba tanıdıkmı nereden biliyor site açtığımı diye düşünürken, MSN adresimde oyun sitemi yayımlamış olduğumu gördüm. Bütün herşey dank etti. Aslında Site açmak için hiç uğraşmak istemiyordum fakat kim olduğunu merak ettiğim için Tamam Dedim ve birkere Söz vermiş bulundum. Hemen çalışmalar başladım. Ve Açtık. Şuan 350 Üyemiz var ve hergün yeni üyeler kazanıyoruz...

BİZ BİR AİLEYİZ.
TÜM FORUMGNL.COM AİLESİNE TEŞEKKÜRLER...

Kadir adminimizde ne kadar üşengecmiş bilmezdim komik bir hikaye olmuş :D

Üşengecimdir ben! :) Diyorum ya Kafam bozulmadıkça Pek bir iş yapmam!

:D Kadir hocaya bak ya ben Hiç bilmezdim kadir hocayı ama Sonuçta İyi Bir Yönetici Çok Güzel Bir forum Burası