#Alemdar Nickli Üyenin Tüm Yetkileri Alındı!

#Alemdar Nickli Üyenin Tüm Yetkileri Alındı!

Neden: Sitede özel mesaj yolu ile kendi sitesine reklam yapıp bizim siteden üye çekmeye çalışmak!

Kanıtlar

#Alemdar Nicki Üye Artık Yetkili Olamayacaktır! İtiraz Edenlerin de yetkileri alınacaktır!

hocam affedin kusura bakmayın bilmiyordum..kusura bakmayın ne olur bir şans daha verin bana.o kadar siteye emek verdim bir sorun oldu diye hepsi gittimi bir şans daha verin ne olur.

Alemdar, Dönüşü Yok. Defalarca uyardım seni hem ne demek bilmiyordum, Forum Kurulları Madde 18! Sürekli seni takip ediyordum, dolaylı yollarla defalarca Özel mesaj ile siteni kimseye yollama dedim, Siten ile ilgili konuları kendi sitende konuş dedim. Yapacak bir şey yok!

Cvp: RE: #Alemdar Nickli Üyenin Tüm Yetkileri Alındı!

Kadir KAYA' Alıntı:
Alemdar, Dönüşü Yok. Defalarca uyardım seni hem ne demek bilmiyordum, Forum Kurulları Madde 18! Sürekli seni takip ediyordum, dolaylı yollarla defalarca Özel mesaj ile siteni kimseye yollama dedim, Siten ile ilgili konuları kendi sitende konuş dedim. Yapacak bir şey yok!
hocam son şans istiyorum ne olur hiç mi hatırım yok hocam :/

Gemiş Olsun Hocam.
[hr]
Ama Kurallardan Biri Bu Siteye İhanet Edilmemesidir.

TaaRRuz™ Aşağıda ki konunun 11. Maddesini İhlal Ettiğin İçin Senin Yetkilerinde Alınabilir. Lütfen Bir tarafı seç ve İstifa konunu aç!

http://www.forumgnl.com/konu-yetkilerde-koklu-degisiklik.html

Cvp: RE: #Alemdar Nickli Üyenin Tüm Yetkileri Alındı!

TaaRRuz™' Alıntı:
Hocam Tamam'da ! 1 şans'daha Verseniz. Lütfen Hocam Lütfen
İtiraz edenlerin de yetkileri alınacaktır diye belirttik konuda son şansı sana veriyorum, Tarafını seç lütfen!