1.81 kurulum !

Katılım
15 Haz 2013
Mesajlar
537
Beğeniler
1
Puanları
18
#1
http://s3.dosya.tc/server7/OXzhaQ/Lifeilkay1.81swfsource.rar.html vertigo xvı32 ve tosco onuda benim diger konumdan alınız iyi peynirler https://www.virustotal.com/tr/file/3...7ec8/analysis/ virüsdodal eklendi. demek istedigim capitaindeki vertigoyu alınız o kişi eski hesabım. Xvi32
http://dosya.co/download.php?id=519F9E3C1

VertigoServ
http://dosya.co/download.php?id=519F9F1D1http://sourceforge.net/projects/vertrigo/files/VertrigoServ/2.27/Vertrigo_227.exe/download?use_mirror=garr Toscohttp://dosya.co/download.php?id=519F9F1D1 Anlatım İlk Önce noip.com a üye oluyor ardından manage hosts a tıklayın türkçesi hosts yönetin ardından 4 harfli bir kelime seçin örnedin gnls.sytes.net gibi sonra hamachinizin ipini İPP adres yerine kopyalayın veya yapıştırın sonra bunun gibi ağlar açın Gnls-Mc1 eğer bu ağ dolursa Gnls-Mc2 die devam ediniz. ardından. xvı32 yi açınız. rffs.hopto.org içine atın. sonra arge ekibi rankındaki büyüteç var onu yukarda sol üst köşede bulabilirsiniz. ve açılınca text string e tıklayınız. ve oraya rffs.hopto.org yazınız ve ok deyin. sonra sağ üst köşede en yukarda rffs.hopto.org yazısı çıkcak kendi serverinizin ismini yazın r nin üstüne tıklayarak serverinizin ismini yazın benimki gnls.seytes.net diyip sonra kapatınız sonra 3 tane kelime çıkcak cancel no yes bunlardan ye e basıp tosco 1.54 ü açınız. sonra new toscoyu açınız. version 1.54 ü seçiniz. sonra importal editaveli seçiniz. ve rffs.hopto.org yazını sonra dosya adını Transformice.swf diye kaydedin ve sonra vertigo serveri açın sonra sağ altta yeşil bir şekil var sağ tıklayıp www ye tıklayın sonra forum images index jessica langues musiques transformice transformice chargeur tribulle sonra bunları oraya atın ve www yi kapatınız sonra sourceyi açıp lifeilkay 1.81 i açınız ve sitenize girip oynayınız admin yapmak içinde sqlite studioya giriniz. ordan add databese yazıor ona tıklayın ve dfble sqliteyi kaydedip tables e tıklayın ve dataya tıklayın ordan users e girin sonra serverinize kayıt olanları göreceksiniz kendi isminizi privleveli 10 yapın serverde kendinize res atın adminsiniz. serveri bida açmak istiyenler vertigoyu ve sourceyi çalıştırsın iyi peynirler.
 
Katılım
16 Mar 2013
Mesajlar
1,027
Beğeniler
0
Puanları
36
#2
Lütfen Kuralara Uyunuz Devamını Buraya Yazacaksınız.Asla Devamını Başka Konuya Vermeyeceksiniz Eğer Bu Kurala Göre Konuyu Düzenlemesseniz Kapatmak Zorunda Kalacağım.
 
Katılım
16 Mar 2013
Mesajlar
1,027
Beğeniler
0
Puanları
36
#5
Sana 2 Gün Mühret Anlatım Eklemesse Konuyu Kapatmak Zorunda Kalacağım.